Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci w ALLMEDICA!

1 5

ALLMEDICA wychodzi naprzeciw potrzebom swoich małych pacjentów, zapewniając fachową i kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji oraz dziedzin z nią powiązanych, bez których odpowiednie leczenie jest w dużym stopniu utrudnione. Nowy gabinet lekarza rehabilitacji medycznej dzieci pozwoli na jeszcze skuteczniejsze dobranie odpowiedniego leczenia.

LEKARZ REHABILITACJI MEDYCZNEJ DZIECI jest specjalistą, do którego warto wybrać się na początku leczenia dziecka. Rehabilitacja medyczna wiąże ze sobą medycynę, fizjoterapię i jej metody oraz elementy biomechaniki, dzięki którym lekarze specjaliści mogą prawidłowo dobierać sposoby leczenia według indywidualnych potrzeb pacjenta, co przekłada się na wzrost jego skuteczności i skrócenie jego czasu trwania.

Lekarz rehabilitacji medycznej dzieci zajmuje się rehabilitacją wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Jego zadaniem jest kwalifikacja chorego na odpowiedni rodzaj rehabilitacji oraz zalecenie cyklu niezbędnych zabiegów.
2 3

Największą zaletą rehabilitacji w ALLMEDICA jest zespołowość. Lekarz rehabilitacji blisko współpracuje z fizjoterapeutami, którzy wdrażają zalecone leczenie. Są to specjalizacje ściśle się uzupełniające, a współpraca ta przekłada się na szybsze efekty. Dodatkowo ALLMEDICA zapewnia kompleksowość usług medycznych, a to jest bardzo ważne, ponieważ dla przeprowadzenia udanego leczenia rehabilitacyjnego niejednokrotnie potrzebny udział m.in. psychologa, logopedy, ortopedy, neurologa czy dietetyka.

 

Konsultacje lekarza rehabilitacji dziecięcej są wskazane w szczególności w następujących schorzeniach:

  • skolioza,
  • wady kończyn,
  • wady postawy,
  • zaburzenia rozwoju ruchowego niemowląt.

 

LEKARZ SPECJALISTA REHABILITACJI MEDYCZNEJ DZIECI – LEK. MED. ALICJA KOCZWARA

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie rehabilitacji medycznej dzieci. Na co dzień pracuje na Oddziale Rehabilitacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu. Jest uczestnikiem wielu kursów w zakresie m. in. metod Vojty, NDT–Bobath dla lekarzy, hipoterapii, zaburzeń integracji czynności zmysłowych u dzieci. Obszarem szczególnego zainteresowania jest pokazanie możliwości funkcjonowania w środowisku szkolnym i rówieśniczym bez względu na ograniczenia w układzie ruchu.

 

ALLMEDICA - WSZYSCY SPECJALIŚCI W JEDNYM MIEJSCU 

ALLMEDICA to największe na terenie Podhala specjalistyczne centrum medyczne oferujące usługi w ramach przeszło 50 gabinetów specjalistycznych, skupiających ponad 130 doświadczonych i uznanych lekarzy specjalistów m.in. ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Uniwersyteckiego Szpitala Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego w Zakopanem, Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Więcej informacji na temat ALLMEDICA na: www.allmedica.com.pl oraz pod numerem telefonu 18 265 74 88.

 
3
NOWY TARG 
KOLEJOWA 31 / KOWANIEC 2A 
18 265 74 88 
www.allmedica.pl

 

Návrat do sekcie: Allmedica w mediach