PROMOCJA NA USUWANIE ŻYLAKÓW innowacyjną metodą Flebogrif.

promo_flebogrif

Tylko do końca września 2018 roku oferujemy zabieg usuwania żylaków metodą Flebogrif w SPECJALNEJ CENIE. 

Usuwanie żylaków system Flebogrif® jest najnowszym osiągnieciem w terapii żylaków kończyn dolnych. System Flebogrif® jest metodą usuwania żylaków opartą na wewnątrzżylnej obliteracji (zamknięciu) mechaniczno - chemicznej, łączącej w sobie 2 elementy:

  • element mechanicznego uszkodzenia śródbłonka naczyniowego powodującą obkurczenie naczynia
  • element chemiczny spowodowany podaniem spienionych sklerozantów, co powoduje zarastanie żyły.

Oznacza to, że w systemie Flebogrif® wykorzystywane są jednocześnie dwa mechanizmy doprowadzające do obkurczania oraz zarastania wybranego fragmentu niewydolnego łożyska żylnego, co skutkuje jego wyłączeniem z obiegu, czyli zamknięciem żyły.

Celem takiego podejścia jest zapoczątkowanie efektywniejszej reakcji zwłóknieniowej, niż ma to miejsce w przypadku zwykłej, igłowej skleroterapii kompresyjnej. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku większych żylaków, wtedy gdy ich średnica maksymalna wynosi powyżej 6 mm, a klasyczna echoskleroterapia igłowa staje się mniej skuteczna.

Zabieg usuwania żylaków systememFlebogrif® jest w szczególności polecany starszym osobom u których zastosowanie innych metod nie jest zalecane z uwagi na stan żył i możliwość wystąpienia powikłań związanych z innymi metodami. 
Więcej o metodzie, jej skuteczności i zaletach dowiesz się
 TUTAJ


Návrat do sekcie: Promocje