LECZENIE BORELIOZY - GABINET CHORÓB ZAKAŹNYCH

Borelioza to najczęstsza z chorób przenoszonych przez kleszcze. Z uwagi na coraz większy odsetek zarażonych kleszczy, borelioza w przeciągu ostatnich lat stała się chorobą częstą i powszechnie znaną.

borelioza

PODEJRZEWASZ BORELIOZĘ? DZIAŁAJ SZYBKO!

Borelioza jest chorobą przewlekłą, która może nawet doprowadzić do śmierci. Nie można więc bagatelizować jej objawów. Co więcej, w boreliozie szybka diagnoza i wdrożenie leczenia są kluczem do sukcesu – takie postępowanie daje praktycznie 100% szans na całkowite wyleczenie. Postacie przewlekłe boreliozy są już zdecydowanie trudniejsze do leczenia i mogą pozostawiać po sobie w organizmie trwałe następstwa.

borelioza_rys

SPECJALIŚCI

W ramach gabinetu chorób zakaźnych w ALLMEDICA przyjmuje lek. Jakub Loster, specjalista chorób zakaźnych. Przez 14 lat pracy w Klinice Chorób Zakaźnych i Tropikalnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zajmował się chorobami zakaźnymi u pacjentów hospitalizowanych i przyjmowanych w trybie ambulatoryjnym w Poradni Zakaźnej, Poradni Wirusowych Zapaleń Wątroby, Poradni Nabytych Niedoborów Odporności. Prowadził leczenie w programach terapeutycznych dla pacjentów z Wirusowym Zapaleniem Wątroby typu B i C. Odbył roczny staż w Emory University Atlanta USA. Ukończył Kurs Certyfikowanych Centrów Medycyny Podróży, zajmuje się poradnictwem przed wyjazdem w strefy tropikalne, profilaktyką chorób zakaźnych, szczepieniami dla dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Chorób Zakaźnych i Epidemiologów, Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS. 

 

BORELIOZA I INNE CHOROBY ZAKAŹNE

Borelioza jest jedną z najpopularniejszych chorób zakaźnych, ale oprócz niej są również świadczone usługi medyczne dla Pacjentów chorych na inne choroby zakaźne, takie jak m.in toksoplazmoza, żółtaczka, półpasiec, mononukleoza i AIDS.


GABINET CHORÓB ZAKAŹNYCH 

Návrat do sekcie: Aktualności